logo motto
en | pl

Usługi

CIĘCIE


Dostarczamy taśmy o dowolnym rozmiarze według specyfikacji i oczekiwań klienta. Nowy park maszynowy zapewnia prosty symetryczny kształt rolki w tolerancji nie przekraczającej 0,1mm. Elastycznośc w programowaniu procesów cięcia i zapisywaniu w pamięci maszyny pozwala nam w pełni kontrolować jakość cięcia i zapewnia powtarzalność dostarczanych rolek.
SZTANCOWANIE


Gotowe wykroje w znacznym stopniu usprawniają i przyśpieszają produkcję. Zróżnicowany park maszynowy pozwala nam na dobór właściwej technologii sztancowania co pozwala zoptymalizować koszty produkcji wykrojów.
LAMINOWANIE


W wyniku procesu laminowania dwóch lub więcej matariałów powstaje nowy produkt dostosowany do potrzeb produkcyjnych. Możemy zlaminować dowolny mataeriał jak pianka, filc, skóra, folia z użyciem taśm czy błon dwustronnie klejących.
PRZEWIJANIE


Przewijanie taśm pozwala uzyskać oczekiwaną długość rolki. Mniejsze rolki usprawniają produkcję zwłaszcza tam gdzie aplikacja jest wykonywana pracą ludzkich rąk.
SZPULOWANIE


Klientom którym zależy na ograniczeniu przestojów produkcyjnych oferujemy taśmy dostarczane na szpulach. Długość i szerokość dostarczanych taśm jest dostosowana do procesów produkcyjnych klienta.
NADRUK


Na życzenie klienta możemy zaprojektować wykonać dowolny nadruk.
MONTAŻ
PODKLEJANIE USZCZELEK

PODKLEJANIE PROFILI

PODKLEJANIE PANEL