logo motto
en | pl

O firmie

Industrial Components z siedzibą w Izabelinie jest konwerterem specjalistycznych taśm przemysłowych i dystrybutorem komponentów dla przemysłu. Za najważniejszy cel firma stawia sobie rzetelność oraz partnerstwo we współpracy ze swoimi klientami i dostawcami. Satysfakcja klientów jest dla nas drogą do budowania stabilnego wzrostu organizacji. Efektem tej strategii jest stałe poszerzanie oferty towarów renomowanych producentów oraz rosnąca baza zadowolonych klientów.

Obszarem działania firmy Industrial Components jest szeroko pojęty przemysł, jednakże specjalizujemy się w obsłudze firm z sektorów motoryzacji, transportu masowego, AGD, elektrotechniki, elektroniki, a także branże stoczniowe, militarne, lotnicze, medyczne.

Industrial Components ma możliwość obsługi kontraktowej firm poprzez zawieranie umów ramowych czy umów na magazynowanie towarów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku wprowadziliśmy do oferty usługę (pre-assemblingu) montażu częściowego lub kompletnego z zastosowaniem taśm klejących przez nas oferowanych.

W roku 2013 firma wdrożyła certyfikat jakości ISO-9001 co zapewniło stabilny poziom jakości we wszystkich obszarach aktywności firmy.

Nowo powstały zakład produkcyjny w Witowicach Dolnych o łącznej powierzchni 500m2 wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym i wyspecjalizowanej obsłudze technicznej stanowi właściwy potencjał do realizacji różnorodnych zadań nawet tych najbardziej skomplikowanych.


NASZE ATUTY

  • Szybka i rzetelna informacja techniczna oraz handlowa.
  • Sprawna realizacja zamówień, kompletacja komponentów z wielu źródeł aż do pełnej obsługi logistycznej projektu i dostarczenia elementów gotowych do zastosowania.
  • Doradztwo techniczne przy dobieraniu i testowaniu taśm w fazie wdrażania projektu, czy procesu technologicznego.
  • Przygotowanie projektu technicznego, wykonanie wzorów próbnych sztancowanych elementów.
  • Wykonanie pomiarów sił łączonych elementów oraz przygotowanie raportu z badań dla klienta.

Szybki kontakt

Imię i nazwisko: *
Adres e-mail: *
Telefon:
Treść wiadomości: *